Renowacja kloszy reflektorów samochodowych


Prawie wszystkie samochody wyprodukowane po 2000 roku wyposażone są w reflektory zbudowane z plastiku. Ich klosze zrobione są z poliwęglanu. Taki reflektor jest naprawdę odporny na uderzenia i nie ulega uszkodzeniu przy uderzeniu kamieniem czy nawet drobnej kolizji. Jednak takie klosze pod wpływem promieniowania UV żółkną i matowieją. Taki klosz słabo przepuszcza strumień światła a jazda w ciemności jest utrudniona. Jadąc autem wyposażonym w tak uszkodzone reflektory narażamy na niebezpieczeństwo siebie samych jak i innych użytkowników drogi.
Wielu kierowców toleruje taki stan rzeczy z uwagi na wysoki koszt wymiany lamp na nowe. Serwisy nie widzą innego wyjścia jak zaproponować zakup nowych lamp których cena powala na kolana dodatkowo dochodzą koszty demontażu starych lamp i montażu nowych – gdzie często wiąże się to ze zdjęciem zderzaka co jest również kosztowne.
Nasza firma proponuje rozwiązanie tego problemu. Już nie musisz wymieniać lamp na nowe.
Oferujemy kompleksowa naprawę i regeneracje reflektorów samochodowych.


Regeneracje klosza lamp wykonujemy w 1 godzinę – bez potrzeby demontażu – usługa wykonywana jest na samochodzie.
Zapraszamy do naszego warsztatu po wcześniejszym umówieniu terminu.
Efekty naszej pracy miło Cię zaskoczą a jazda po zmroku będzie przyjemna i bezpieczna.
Koszt naprawy jednej lampy to jedynie 75 zł . Jest to niewielki procent nowego oryginalnego reflektora.Za niewielką kwotę kupujemy sobie komfort prowadzenia pojazdu po zmroku i dbamy o bezpieczeństwo na drodze.

Lampa po regeneracji będzie jak nowa.

Usługę można wykonać :
61-542 POZNAŃ
ul Żupańskiego 18

--------------------------------------------------
64-560 Ostroróg
ul Nowa 33

więcej na stronie   www.lampy-samochodowe.pl

1 komentarz:

  1. Bardzo dobra robota, zadbane i czyste reflektory gwarantują bezpieczną jazdę. a jeśli mowa o zadbanym aucie to od czasu do czasu warto wykonać poprawki w karoserii i zabezpieczyć ją potem. Sprawdzają się do tego celu woski samochodowe https://showcarshine.pl/pielegnacja-lakieru/woski-samochodowe takie jak można dostać w tym sklepie.

    OdpowiedzUsuń